Series
Ratings
20
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0