Titles you rated
Mood IndigoRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5