Movies
Ratings
20
Mean GirlsRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
HerRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 2.5