Titles you rated
I Am LegendRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5