Titles you rated
- City of DamnationRated ★ 5.0
SnitchRated ★ 5.0
JungleRated ★ 5.0
Underground RendezvousRated ★ 5.0
Love on DeliveryRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
Last Hero in ChinaRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
The Monkey KingRated ★ 5.0
Kung Fu YogaRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0