Movies
Ratings
280
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0