Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Butcher BoyRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Oath Under SnowRated ★ 3.0