Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 2.5
Wild RomanceRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.5
My Secret HotelRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0