Movies
Ratings
176
New TrialRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
London Has FallenRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 2.5
Dear JohnRated ★ 3.0