Movies
Ratings
62
Into the StormRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0