Titles you rated
Likeable or NotRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Run, Jang MiRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5