Movies
Ratings
56
UpRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0