Titles you rated
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
MimiRated ★ 3.5
Ma BoyRated ★ 3.5- Living Among the RichRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0