Movies
Ratings
241
House of HummingbirdRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Song of SparrowsRated ★ 4.5
BurntRated ★ 2.5
10 MinutesRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0