Series
Ratings
104- The Lost RoomRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 3.5- Melissa & Joey Season 4Rated ★ 3.0
- Melissa & Joey Season 2Rated ★ 3.0
- Melissa & Joey Season 3Rated ★ 3.0
- Melissa & Joey Season 1Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
BrainRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0