Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
HopelessRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
FantasiaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5