Titles you rated
More Than FriendsRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
All About My RomanceRated ★ 2.5