Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5