Movies
Ratings
134
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0