Movies
Ratings
114
CloserRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 5.0
ClimatesRated ★ 4.0
The LacemakerRated ★ 4.0
Veronika VossRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 5.0
Intentions of MurderRated ★ 4.0
A Town of Love and HopeRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Peeping TomRated ★ 4.0
Killer's KissRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 5.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0