Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
SignRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0