Movies
Ratings
18
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0