Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0