Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0