Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5