Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
StrawRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
FridaRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Dream PalaceRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 5.0
Night Always ComesRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0