Movies
Ratings
698
Happy Death DayRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Edhi Alice: REVERSERated ★ 4.0
HairRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0- Love Is ProteinRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.5