Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 1.5
Betty BlueRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 1.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0