Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0