Movies
Ratings
519
TwilightRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Long ShotRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5