Series
Ratings
142- Fairy CommiRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
The VirusRated ★ 4.0
BloodRated ★ 1.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
- DamoRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
MaidsRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 5.0