Movies
Ratings
30
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0