Series
Ratings
172
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Wonderful Single LifeRated ★ 4.0- TransparentRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 1.0- たったひとつの恋Rated ★ 3.5
- Code Blue SpecialRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Secret MessageRated ★ 2.0- Honey and CloverRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0