Titles you rated
Royal FamilyRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
- Precious FamilyRated ★ 3.5