Series
Ratings
401
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5