Titles you rated
JokerRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0