Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.5
Thanks for SharingRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5