Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 1.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
The PittRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 0.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5