Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 5.0