Movies
Ratings
551
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Dark WatersRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TullyRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5