Movies
Ratings
155
The Adventures of JinbaoRated ★ 1.0
SpyRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 2.5
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0