Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Endless LoveRated ★ 3.5
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
Golden RainbowRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Goddess of MarriageRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 1.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 1.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Glorious DayRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5