Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.5- SohRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 1.0
AlienoidRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5