Movies
Ratings
106
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0