Titles you rated
BuriedRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.0