Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 1.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0