Series
Ratings
21- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0