Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5