Titles you rated
Winter SonataRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.5
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0