Titles you rated
Me Before YouRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0